nav-left cat-right
cat-right

Legendary – Bounty

V dnešním článku ukážu týmy, se kterými hraju Bounty. Dá se s nimi dosáhnout na odměnu 500 gemů za 15M xp. Celkem se dá z jednoho bounty eventu vytěžit 750 gemů.
Třeba to někomu pomůže.

V každé hře si beru jako pomocníka hráče, který má jako leadra 4x bounty kartu (na barvě nezáleží).
V odměnách si nevyzvedávám klíče. Ty si schovávám až na Celestial Floor 5.
Klíč se obnovuje po 4 hodinách, je dobré si tento cooldown hlídat, aby se při plném počtu klíčů nepřestaly generovat.

Bounty level 1-10:  All bounty green deck
Prvních 10 levelů hraju s komplet zelenými kartami, které mají bounty bonus. V packu mám zatím pouze 1x 6* kartu (4x bounty), 2x max 4* karty (2x 3x bounty) a 2x 3* karty (2x 2x bounty), které musím evolvenout na 6*.
K dispozici mám pouze 1 green relic, který má stejný typ jako hrané karty, zbytek jsou obyčejné generic relicy. Takže nic moc, nicméně do 10 levelu v pohodě stačí. Celkový bounty bonus je 18x (14x+4x za přítele).

Bounty level 11-20:  Bounty dark woodoo deck
Na levely 11 až 20 používám dark woodoo deck doplněný o 2x bounty(4x) karty. V decku je 2x Power gem generator (Hel, Beauteous Decay a Soul Reaper) doplněný o dark gem generator kartu Baron Samedi. Bounty(4x) karty Phantom of the Opera a Prophet Minera jsou na bounty xp boost, v útoku skoro nic neudělají.
V relicách mám 2x god (červený + dark), zbytek obyčejné generic.

Celestial Floor 1-5: Bounty water gemfall deck
V tomto bounty eventu boss útočí hned první kolo a následně každé další. Je proto potřeba použít deck, který dokážete aktivovat hned po prvním kole. Zde používám modrý gemfall deck doplněný o 2x bounty(4x) karty.
V decku mám 2x gemfall karty (Primo Obeida + Marvel of Meido), non-water gem destroyera a 2x bounty karty pro xp bonus.
Výhodou je, že mám celkem 4 technological relicy (3x modré), takže na začátku mám vygenerováno dostatek gemů pro aktivaci Battle skills.

Gameplay: V prvním kole spojit alespoň 9 blue gemů > boss mě útokem sejme > reklama > zaútočím já – aktivuju 2x gemfall kartu a pak non-water gem destroyera (1 Primo Obeida – 2 Marvel of Meido – 3 Kw’uk The Hunter).
Za Celestial Floor pack dostanete s tímto deckem 1,8M xp. Když máte pošetřené klíče z odměn a všechny použijete až na posledním flooru, bohatě to stačí na 15M xp pro získání 500 extra gemů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *