nav-left cat-right
cat-right

ENC krabička (HR dálnice)

Známým a kamarádům (pokud vám tuto stránku najde Google a neznáme se, prosím nepište mi – krabičku „lidem z ulice“ nepůjčuji) nabízím k zapůjčení krabičku pro elektronické mýtné na chorvatských dálnicích (sleva cca 20% oproti placení kartou/cash a hlavně průjezd mýtnicemi bez čekání). Více informací o krabičce na www.hac.hr. Krabička je určena pro osobní auta do 1.8m. Funguje na dálnicích Záhřeb-Dubrovnik a Záhřeb-Rijeka. Úsek Krapina – Záhřeb je pořád nutné platit kartou/hotově 🙁
Nově mám zaregistrovanou krabičku i na dálnice na Istrii.
Od r. 2019 mám krabičky 2 (druhá patří ségře). Pokud by termín, kdy krabičku potřebujete byl již obsazený, napište mi. Možná, že druhá bude ještě volná.

Jak to funguje?
Před cestou:
V ceníku si najdete, kolik stojí cesta ze Zahřebu – Lučka na vámi použitý exit (cena pro kategorii I).
Přihlásíte se na https://prodaja.hac.hr/ (login předám spolu s krabičkou).
V menu zvolíte Nadoplata (Add funds), na další stránce Nadoplata karticom (Credit card payment).
Na další stránce do pole Bruto iznos (Gross ammount) zadáte cenu za cestu (x2 i na cestu zpátky). Při platbě se z ní automaticky odečte 21% sleva. Tlačítko Nastavit na korak 2 (Continue).
Zobrazí se stránka s přehledem. Pole Bruto iznos (Gross amount) je částka, která se přičte na účet krabičky. Pole Iznos za uplatu (Pmt. Amt.) je kolik se vám strhne z karty. Tlačítko Uplata (Pay).
Zadejte informace o kartě a zaplaťte.
Na cestě:
Před mýtnicí dejte krabičku na palubku za okno, zařaďte se do pruhu označeného ENC. Pomalu projeďte mýtnicí, krabička pípne a zvedne se vám závora. Stejný postup na výjezdu z dálnice.
Přehled volných termínů

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající

Zamluvení krabičky
Využijte rezervační formulář
Půjčení funguje na bázi „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. A vyhrazuji si právo VETA pokud by i již domluvené půjčení krabičky kolidovalo s mojí dovolenou 🙂